Juen Veteriner Polikliniği
Taşınıyoruz..
Polikliniğimiz
Site Haritası
Detaylı Arama
Anasayfa Ana Sayfa Kedi Kedi Köpek Köpek Kuş Kuş Balık Balık Pet Market Pet Market İlan Panasu İlan Panosu Forum Forum
Yazdır  Öner

Hizmetlerimiz


Laboratuvar Hizmetleri Laboratuvar

Kan tahlili, hemogram, idrar tahlili, dışkı tahlili, deri bakısı (wood lambası, görüntülü mikroskobik bakı), özel hematolojik testler, spesifik hastalık testleri ve kan parazit testleri modern cihazlarımız eşliğinde yapılmaktadır.
Muayene ve Tedavi Hizmetleri Muayene, Tedavi, Aşı

Deneyimli hekim kadromuz ile sağlıklı, hijyenik bir ortamda teşhis ve tedavi olanağı sunmaktayız.
Operasyon Hizmetleri

Operasyon

Operasyon ciddi bir iştir. Bizde bunun farkında olarak gerek otomatik solunum ve kapalı devre anestezi cihazımız, gerekse operasyon riskini minumuma indirmek için her türlü teknik donanıma sahip operasyon salonumuzda yıllardır güven içinde hizmet vermekteyiz.

Röntgen Hizmetleri Röntgen

Tamamen günümüz teknolojini taşıyan dijital C kollu skopi (Röntgen) ile bir kaç dakika içinde dijital görüntüleme. Aynı zamanda operasyonlar sırasındaki özel uygulamalar da en büyük yardımcımız.
Teşhisde Endoskopi Endoskopi

Dahili vakalarda güvenilir tanı yapabilmek için...
Digital Ultrason

Ultrason

Karaciğer, böbrek, idrar kesesi, prostat, kalp, safra kesesi, dalak gibi organ kontrollerinde ve gebelik teşhisinde 2D, 3D, 4D görüntü alabilen dijital renkli doppler ultrasonumuz hızlı ve güvenli bir teşhis için en büyük yardımcılarımızdan ...

Diş Ünitesi

Diş

Ağız ve diş sağlığı kuşkusuz beslenmede en önemli faktör olarak yer almaktadır. Kliniğimizde diş taşı temizliği, diş çekimi, diş dolgusu yapılmaktadır.

Mikroçip Uygulama Seti

Mikroçip

Yeni kabul edilen yasalar ile yurt dışına giriş çıkışlarda ve pet kayıt sisteminin yenilenmesi nedeniyle yurt içinde de zorunlu hale gelen mikroçip uygulamalarını kliniğimizde uzun süreden beri uygulayarak çalınma ve kaybolma gibi bir durumda hasta sahiplerimize petlerine ulaşma kolaylığı sağlıyoruz.

Cyraljet

Cryaljet

Kriyo cerrahi, dermatolojide pek çok iyi huylu ve kötü huylu tümöral oluşumların, papillamatöz karakterli üremelerin tedavisinde uzun sürelerden beri kullanılan ve oldukça başarılı sonuçlar veren etkin bir metotdur. Sıvı azot ile dondurma (-196 derecede) tekniğine dayanan bu yöntem anestezi gerektirmemesi ve uygulama kolaylığı nedeniyle tercih edilmektedir.

Elektro Koter

Elektrokoter

Dokuların yakılması olan koterizasyon uygulamaları dermatoloji ve estetik cerrahide kolaylık sağlayan lokal anestezi ile uygulanabilen pratik ve etkin bir yöntemdir. Ağız, burun, göz ve kulak gibi hassas mukozalarda şekillenen üremelerin tedavisinde de hassas akım ayarı yapabilen elektrokoteri uzun yıllardan beri güvenle kulanmaktayız.

Hastabaşı Monitörü ve EKG

EKG

EKG kalp hızı, ritmi ve fonksiyonu, kalp kasında şekillenen hasar ve kalbin yapısındaki anormallikler hakkında bilgi verir. Kısaca hastanın yaşamsal fonksiyonlarının kontrollerinin otomatik olarak takibini yapan ve aynı zamanda yoğun bakım monitörü olarakda kullanılan, petler için özel tasarımlı EKG'miz ile her saniye onların sağlığının takipçisiyiz.

Göz Muayenesi

Göz Muayenesi

Standart göz muayene yöntemleri yanında Tonometri, Shimmer ve Fluoresin pepper test gibi spesifik göz muayeneleri ile erken tanı ve tedavi olanağı sunuyoruz.

Petshop Hizmetleri

Petshop

Zengin çeşitleri ile seçim alternatifi sunan PETSHOP'umuzda tüm ihtiyaçlarınızı bulabilir veya sipariş ederek istediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz.Sitemizde yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanmaktayız. Detaylar ile "Aydınlatma ve Rıza Metni" için tıklayınız.

© Copyright 2002-2014 Juen Pet Bilgi Portalı
Juen Veteriner Sağlık Hizmetleri Tic. A.Ş.'nin Kuruluşudur.

Levent Mah. Levent Cd. Krizantem Sk. No: 33 Levent / Beşiktaş / İstanbul


Juen Veteriner Polikliniği : (0212) 263 31 10 (pbx)