Juen Veteriner Polikliniği
Taşınıyoruz..
Polikliniğimiz
Site Haritası
Detaylı Arama
Anasayfa Ana Sayfa Kedi Kedi Köpek Köpek Kuş Kuş Balık Balık Pet Market Pet Market İlan Panasu İlan Panosu Forum Forum
Yazdır  Öner

Polikliniğimiz


JUEN olarak 89 yılının ocak ayında kapılarımızı açtığımızda amacımız işimizi en iyi şekilde yapabilmekti. O günden bugüne önceliği hastalarımızı sağlıklı tutabilmek için gerekli olan bilgiye, kadromuza ve tıbbı cihazlara verdik.

Bugün vardığımız noktada gerçek anlamda modern bir hayvan sağlık merkezinde olması gereken bilgiye, kadroya ve modern tıbbi cihazlara sahip olduğumuza inanıyoruz.

Bu inançtan yola çıkarak bilgi birikimimizi daha fazla sayıda hayvanseverle paylaşmak istedik ve bu nedenle gerçek anlamda her türlü bilgiyi bulabileceğiniz, hayvanların dünyası ile aranızda bir köprü oluşturacağına inandığımız sitemizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

JUEN PET BİLGİ PORTALI

EVET ; 25 yıl sonra bugünde amacımız, deneyimli ve profesyonel 7 Veteriner hekimimiz, 1 tekniker, 3 yardımcı personelimiz ve pet kuaförümüz ile elele vererek SAĞLIK İÇİN EN İYİSİNİ YAPMAKTIR.

JUEN VETERİNER POLİKLİNİĞİ
Adres : Levent Mah. Levent Cd. Krizantem Sk. No: 33 Levent / İstanbul
Telefon :

0212 263 31 10 Pbx - 0212 257 77 50Sitemizde yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanmaktayız. Detaylar ile "Aydınlatma ve Rıza Metni" için tıklayınız.

© Copyright 2002-2014 Juen Pet Bilgi Portalı
Juen Veteriner Sağlık Hizmetleri Tic. A.Ş.'nin Kuruluşudur.

Levent Mah. Levent Cd. Krizantem Sk. No: 33 Levent / Beşiktaş / İstanbul


Juen Veteriner Polikliniği : (0212) 263 31 10 (pbx)