Juen Pet Bilgi Portalı - Forum Sayfaları
 
Yardım Giriş

Juen Pet Bilgi Portalı
Pet Forum Ana Sayfa
 
Yazan Konu : beagle için eğitim (istanbul)
biranlamıolmalı
Şehir: İstanbul
Üyelik Tarihi: 21.02.2007
Mesaj Sayısı: 2
Gönderilme Tarihi : 21.02.2007 21:52:00  
yaklaşık 7 aylık beagle- coccer kırmam var. ben okula gittiğimde evde yalnız kalıyor. evi duvar kağıtlarını yırtmaktan, ayakkabı parçalamaya kadar dağıtıp kirletiyor. devamlı zarar vermekten başka yaptığı bir şey yok. özellikle tuvalet ve her şeyi yemesine karşı temel itaat eğitimi alsın istiyorum.
benden önce bir arkadaşım çok sevimli diye almış ama bakamadığı için bana verdi 3 aydır benimle beraber, ondan ayrılmam başka birine vermem de mümkün değil. o beni, ben onu çok seviyorum.
ancak ben öğrenciyim ve haliyle eğitim giderlerini karşılamam pek mümkün gözükmüyor. ancak çiftleştirince bir yavrusunu hediye edebilirim. sanırım bu yavrunun değeri eğitim giderlerini karşılar. genel olarak beagle özelliklerini ve görünüşünü taşımasına karşın (veterinerimin söylediğine göre) beagledan daha akıllı ve daha sevimliymiş, arkadaşım tanıdığından 500 USDye almış (650 USDmiş fiyatı)

veya bu eğitim masrafı karşılığında çalışabilirim de. ben yıldız teknik üniversitesi mak. müh 3. sınıf öğrencisiyim, bir süre bilgisayar mağazası da işlettim. Mesleğimle ilgili olması da şart değil, eğitimi karşılığında vasıfsız işçi olarak da çalışabilirim.


iyi köü her türlü fikre, öneriye ihtiyacım var


 
Profil Yukarı
 
charmed
Şehir: İzmir
Üyelik Tarihi: 07.02.2007
Mesaj Sayısı: 8
Gönderilme Tarihi : 30.03.2007 14:06:00  
sadece seni özlediği ve yalnız kaldığı için öyle davranıyor.okula gittiğin dönemlerde onu bırakabileceğin birileri varsa yalnız kalmaması için bırak.bence aradaki farkı görüceksin.beagle'lar zeki inatçı yalnız kalmaktan hoşlanmayan ve eğitimi sabırla zaman isteyen köpeklerdir.enrjileri çok fazladır ve sen onu yormazssan basına daha coooook işler açar.bende su anda bir beagle var ve cok hareketli.cok fazla ilgilenmem gerkiyor.sürekli koşturmaca sürekli ilgi gerektiriyor.eğitim konusunda üstüne düşmessen ilerde hiç eğitemessin.
 
Profil Yukarı
 
biranlamıolmalı
Şehir: İstanbul
Üyelik Tarihi: 21.02.2007
Mesaj Sayısı: 2
Gönderilme Tarihi : 31.03.2007 16:27:00  
çok sağolun ancak geçen hafta oğlum vefat etti


 
Profil Yukarı
 

    Forum Seçin :

  Forum Bilgileri
51115  kayıtlı üyemiz toplam  2906 mesaj göndermiş.
Son 24 saat içinde  :  0 yeni mesaj - 0 yeni kullanıcı
En yeni Üye:   juen108909.
 Online Olanlar

Forumda son 15 dakika içinde :
48 Misafir ve  0 Üye Olmak Üzere Toplam 48  Kişi Online.

  Login
E-mail: Şifre: